Shiu dhe erërat e forta të pasdites së sotme kanë shkaktuar dëme të mëdha në kryeqytet.

Kryetari, Shpend Ahmeti ka njoftuar që ekipet janë në terren për sanim, ku edhe ka bërë thirrje ndaj qytetarëve që të kenë kujdes, shkruan Indeksonline.

Për cdo emergjencë, Ahmeti apelon që të thërrasin në Komunë në numrin 080012233.

Kemi dëme në qytet nga erërat e fortë. Lusim qytetarët të kenë kujdes dhe për çdo emergjencë të thërrasin në Komunë në 080012233.Ekipet janë në terren për sanim!

Slået op af Shpend A. AhmetiTorsdag den 23. juli 2020