Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka ka veshur dje, ditën e betimit një rip Salvatore Ferragamo, i cili kushton 379 dollarë .

Ministrja Xhaçka u shfaq me atë rrip, foto të cilën e ka shpërndarë dhe në Instagramin e saj.