Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ku pas 40 ditësh në terapi intensive, binjakët Sibel dhe Saraj e kanë fituar betejën e jetës, falë kujdesit shembullor të mjekëve dhe infermierëve të këtij spitali ka shkruar shkruar ministrja Ogerta Manastirliu.
Lajmin e ka bërë vet ministrja Manastirliu përmes një postimi ne facebook.

#JetaTriumfon😇 në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ku pas 40 ditësh në terapi intensive, binjakët Sibel dhe Saraj e…

Posted by Ogerta Manastirliu on Sunday, 4 April 2021